ODETCHNIJ PEŁNĄ PIERSIĄ…

Relaks na ogródku lub na łonie natury, blisko też do miasta gdy zatęsknimy za szybkim życiem! Zaledwie 5 min. samochodem do Swarzędza czy 15 min. do Poznania.

ZDROWO I AKTYWNIE!

Przez Gruszczyn przebiega szlak rowerowy z Pobiedzisk nad Poznańską Maltę. Tereny zachęcają do aktywnego wypoczynku w otoczeniu zieleni. Jazda na rolkach czy spacer po lesie z czworonogiem? A może kajaki na Jeziorze Swarzędzkim. Zdecyduj Ty!

WSZYSTKO CZEGO POTRZEBUJESZ

w okolicy inwestycji

w okolicy inwestycji

Gruszczyn znajduje się bezpośrednio przy północno-wschodniej granicy Poznania. Dogodna lokalizacja osiedla umożliwia szybki dojazd samochodem do Ronda Śródka w zaledwie 10 minut. Mieszkańcy Gruszczyna preferujący inne rozwiązania komunikacyjne korzystają z usług Kolei Wielkopolskich. Dojazd na Dworzec Poznań Główny trwa zaledwie 10 minut, a stacja PKP znajduje się tylko 2 kilometry od osiedla. Do dworca PKP dojedziemy  nawet rowerem czy hulajnogą a jego funkcjonowanie nie zakłóca spokoju mieszkańcom osiedla. Ten wyjazd z Gruszczyna przez  Kobylnicę do Poznania wkrótce wzbogaci się o tunel pod torami kolejowymi oraz rondo w ciągu drogi 194 (Poznań – Gniezno), co bardzo usprawni komunikację w tej okolicy. Do dyspozycji są również Swarzędzkie linie autobusowe 401, 405, 412 często kursujące do Swarzędza i Poznania.

Cicha i zielona
okolica

Inwestycja znajduje się z dala od spalin i miejskich zanieczyszczeń. Piękne tereny spacerowe zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Funkcjonalne wnętrze
nawet do 5 pokoi

Przy całkowitym metrażu do 82 m2 możliwość aranżacji nawet do 4 sypialni! W tym jedna sypialnia na dole.

Ogródek dla każdego
lokalu

Relaks na ogródku lub na łonie natury, blisko też do miasta gdy zatęsknimy za szybkim życiem! Zaledwie 5 min. samochodem do Swarzędza czy 15 min. do Poznania.

CZYSTE POWIETRZE

KOMPROMIS? NIE DZIŚ!

KOMPROMIS? NIE DZIŚ!

Świeże powietrze, pikniki.. spacery.. pełen relaks. Ale gdy masz ochotę zaszaleć, czy załatwiać interesy w mieście? Nic nie stoi na przeszkodzie!

WYBIERZ SWOJE WYMARZONE MIEJSCE…

Malownicza okolica, bliskość lasów i jezior… oddychasz.. odpoczywasz. Korty tenisowe, piłkarski klub sportowy, basen , nauka jazdy konno to tylko nieliczne pomysły na zorganizowanie czasu.
Czego chcieć więcej? Sprawdź jakie rozwiązania przygotowaliśmy dla Ciebie!

Ty decydujesz! Ty aranżujesz!