ODETCHNIJ PEŁNĄ PIERSIĄ…

Relaks na ogródku lub na łonie natury, blisko też do miasta gdy zatęsknimy za szybkim życiem! Zaledwie 5 min. samochodem do Swarzędza czy 15 min. do Poznania.

ZDROWO I AKTYWNIE!

Przez Gruszczyn przebiega szlak rowerowy z Pobiedzisk nad Poznańską Maltę. Tereny zachęcają do aktywnego wypoczynku w otoczeniu zieleni. Jazda na rolkach czy spacer po lesie z czworonogiem? A może kajaki na Jeziorze Swarzędzkim. Zdecyduj Ty!

szeroki wybór

WYBIERZ UKŁAD DOPASOWANY DO SWOICH PREFERENCJI!

Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji aby Twój dom dopasował się do Twoich potrzeb! Każdy z nas jest inny, tak jak i jego dom. Dopasuj go do siebie i swojej rodziny!

Nie wiesz które wybrać?

UKŁADY LOKALI – PARTER

dodatkowy pokój / większy salon

Na parterze lokali frontowych (L1 i P1) możemy zaaranżować dodatkową sypialnią zlokalizowaną w bliskim sąsiedztwie toalety. Jest to idealny układ w wypadku zamieszkania z rodzicami lub posiadania nastoletniego dziecka, które potrzebuje już bardziej intymnej części domu. Jeżeli nie potrzebujemy dodatkowej sypialni na dole do naszej dyspozycji mamy przestronny salon z dużym aneksem kuchennym.

dodatkowy pokój / większy salon

Na parterze lokali położonych od strony ogrodu (L2 i P2) dodatkowa sypialnia może być zlokalizowana w zacisznej części parteru, wyraźnie oddzielonej od części salonu dziennego. W tej aranżacji również, jeżeli nie potrzebujemy dodatkowej sypialni na tej kondygnacji to do naszej dyspozycji pozostaje salon z dużym aneksem kuchennym.

UKŁADY LOKALI – PIĘTRO

3 sypialnie / 2 sypialnie

Piętra naszych lokali również możemy zaaranżować w zależności od potrzeb mieszkaniowych. Lokale frontowe (L1 i P1) możemy zaaranżować jako dwie duże sypialnie z łazienką lub trzy sypialnie z łazienką. Uwagę zwraca bardzo mała utrata metrażu na komunikację.

3 sypialnie / 2 sypialnie

Piętra lokali położonych od strony ogrodu (L2 i P2) możemy zaaranżować w układzie 2 lub 3 sypialni. Dostosuj rozmieszczenie pomieszczeń do swoich potrzeb mieszkaniowych. Uzyskaj nawet trzy sypialnie!

STANDARD WYKOŃCZENIA